REGISTRACE ZDARMA

Novinky

12.1.2023

Jiskření je nyní pro všechny úplně zdarma!


1.10.2021

Vyhledávací formulář si pamatuje vaše poslední hledání, tzn. při příští návštěvě nemusíte znovu zadávat vzhledávací kritéria. Dále jsme vyhledávací formulář rozšířili o typ hledaného vztahu.


19.3.2021

Přidána možnost zaplatit členství klasickým bankovním převodem.


16.3.2021

V Nastavení účtu si nyní můžete zapnout anonymní režim - nebude se zaznamenávat vaše návštěva ostatních profilů a uživatelé vaši návštěvu neuvidí v sekci Aktivita.


15.3.2021

V Nastavení účtu nyní můžete pozastavit a zneviditelnit svůj profil při zachování všech funcionalit. Pozastavený účet se bude ostatním uživatelům jevit jako neexistující. Profil lze znovu kdykoliv reaktivovat.

Také jsme přidali možnost trvalého zrušení vašeho účtu, takže již není nutné kvůli tomuto úkonu kontaktovat zákaznickou podporu.


12.3.2021

Přidáno automatické upozornění emailem na rychlou zprávu.


11.3.2021

Nasazena přehlednější verze výsledků hledání s pohodlnými doprovodnými funkcemi jako: možnost odeslat "Líbíš se mi" a "Chci o tobě vědět víc" přímo z náhledu profilu.

Dále je možné si kliknutím na hvězdičku přidat uživatele mezi svoje Oblíbené uživatele. Seznam oblíbených uživatelů najdete ve svém účtu v pravém sloupci.

Vylepšena použitelnost na mobilních zařízeních.


5.3.2021

Proběhla velká optimalizace stránek pro vyhledávače - váš profil uvidí v budoucnu mnohem více lidí a šance na seznámení se zase o trochu zvýší!


2.3.2021

Stránky si nyní o něco lépe pamatují vaše přihlášení a tak se nemusíte každý den znovu přihlašovat.


27.2.2021

Zprovozněna nová fotogalerie v uživatelském účtu. Nyní můžete nahrát libovolný počet fotografií. Jednu fotografii můžete zvolit jako výchozí - profilovou.

Posíláme na váš e-mail okamžitou notifikaci o tom, že vám někdo posílá zprávu.

Zprávu vám může zaslat jakýkoliv registrovaný uživatel.

Přidána tato sekce Novinky, kde naleznete informace o tom, co se na Jiskření právě děje. Pokud máte nápad na zlepšení, napište nám.


26.2.2021

Přidáno vyhledávání uživatele podle nicku (přezdívky).


25.2.2021

Na stránce Přihlášení je nyní možné si nechat zaslat i přihlašovací jméno k účtu. Stačí znát registrační email.


24.2.2021

U každého uživatelského profilu zobrazujeme, kdy přesně byl daný uživatel naposledy aktivní. Dále se u každého profilu ve výsledcích hledání zobrazuje statusová ikona - šedivé kolečko = uživatel není online, zelené kolečko = uživatel je právě online.


23.2.2021

Vylepšené vyhledávání na mobilu - vyhledávací formulář se zobrazuje jako první na výsledky hledání.