REGISTRACE ZDARMA
123jsja
123jsja
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >
Základní údaje
Jsem:žena
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Hledám:muže
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

MonikaSicakova
MonikaSicakova

Žena, 40 let, Jihočeský
Jsem obyčejná holka a hledám chlapa-obyčejného,sympatického,věrného,se smyslem pro humor a rodinu.jsem dlouho sama a už nechci být.chci pokročit v životě dál.

Seznámit se
sue89
sue89

Žena, 39 let, Olomoucký
Hledám pohodovou fajn ženu a upřímně ..

Seznámit se
aknelch
aknelch

Žena, 32 let, Jihomoravský
Hledám partnera, přítele a otce pro své děti. „V životě je jen jedno štěstí – milovat a být milován.“ Jsem obyčejná holka z vesnice, půl života žiju ve městě. Mám ráda přírodu, vaření i poctivou práci. Hledám chlapa, který ví, co chce, touží po rodině a má srdce pro děti. Pomůžeš mi najít tu správnou cestu ? A najdeš nás v Brně.

Seznámit se
bloncka1
bloncka1

Žena, 57 let, Ústecký
Přítel na vše krásné co život přináší....

Seznámit se
Miluseseb
Miluseseb

Žena, 61 let, Plzeňský
Hledám přítele, kamaráda

Seznámit se
katie36
katie36

Žena, 36 let, Jihomoravský
Foto po domluvě poslu:)

Seznámit se
evzinka
evzinka

Žena, 57 let, Jihočeský
Ahoj, ráda bych navázala kontakt s laskavým, rozumným a vyrovnaným mužem, který rovněž hledá partnerku pro další životní etapu. S mužem, jenž je schopen naslouchat a v určitých oblastech i poskytnout radu, a naopak. Stručně něco málo o mně. Velmi ráda cestuji, podnikám pěší výlety, jako jsou procházky a turistika, stejně tak cyklistické výlety, samozřejmě se zajímám o kulturu apod. Nicméně si vážím i obyčejných všedních dnů, které mohou být ve dvou jednoduše lepší, než jsou nyní. Nabízím upřímnost, nadhled, smysl pro humor a ochotu budovat smysluplný vztah. Věřím, že nikdy není pozdě začít novou kapitolu. Jižní Čechy a blízké okolí.

Seznámit se
magdalena666
magdalena666

Žena, 58 let, Ústecký
Hledám fajn muže pro život, se smyslem pro humor, sport, cestování, s jiskrou v oku :-)

Seznámit se
dolcezina
dolcezina

Žena, 63 let, Středočeský
Najít dobrého přítele, optimistu, který má chuť ještě něco hezkého prožít ....

Seznámit se