Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 49 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Rodinný stav: | ženatý/vdaná |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 49 let |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Rodinný stav: | ženatý/vdaná |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 57 let, Středočeský
Jsem všestranných zájmů, tolerantní, nevyhledávám rozepře. Chovám velké papoušky, Mám ráda práci na zahradě i kolem domu, ale není mi cizí ani divadlo či jiné kulturní akce. Hledám muže vyšší postavy, se zájmem o zvířata, kulturu, cestování a další věci, které běžný život přináší.
Žena, 53 let, Středočeský
Hledám kamaráda a čas třeba pak ukáže . Můžeme jít třeba na procházku , výlet , tůru či na kafe . Jen tak se dívat na řeku a povídat si u toho .
Žena, 39 let, Středočeský
Ahoj,hezký večer nebo dobre ráno tomu kdo tohle čte.Rada bych tu potkala nekoho kdo je komunikativní,milý a zábavný.Mam celkem jasno o tom koho hledam.
Žena, 49 let, Středočeský
Lépe se vyjadřovat ke konkrétní osobě. Zkouším či zde je možné poznat lidskou duši pro život?
Žena, 44 let, Středočeský
Ahoj ,zdravotní sestra,veselá, pohodářská. Ráda jezdím na kole příroda hory. Hledám kámoše do nepohody, vztah.
Žena, 49 let, Středočeský
Svobodná mamča se 5,5 letou holčičkou hledá vážný vztah,upřímnost,věrnost,spolehlivost a rodinnou pohodu. Praha-východ.
Žena, 48 let, Středočeský
Ráda bych potkala může podobného věku v rozmezí nejlépe 45-53, z okolí Poděbrad, Nymburka, Boleslavi nebo Milovic, kterému by bylo příjemné trávit společné chvíle a snad i pak dále spolecný život. Těším se????