Další podobné profily
Mava128
Žena, 62 let, Královéhradecký
Hledám příjemného muže, který má chuť vyrazit na výlet, k moři, na kolo, nebo jen tak objevovat hezká místa
jana78912
Žena, 37 let, Praha
Jsem žena, která si váží upřímnosti, klidu a schopnosti vést skutečný rozhovor, ne jen komunikaci „pro formu“. Je pro mě důležité mít po svém boku partnera, se kterým se lze nejen smát a plánovat budoucnost, ale také jednoduše mlčet, aniž by to bylo nepříjemné.
V životě se snažím udržovat rovnováhu mezi osobním rozvojem a schopností radovat se z jednoduchých věcí – útulných večerů, procházek, dobré kávy a upřímných rozhovorů. Ráda poznávám nové věci, občas spontánně měním plány a objevuji nová místa i zážitky.
Nehledám dokonalého člověka – mnohem důležitější je pro mě někdo opravdový, s charakterem, hodnotami a respektem k sobě i k ostatním. Pro mě je vztah tým, ve kterém nechybí důvěra, podpora a společná touha kráčet stejným směrem.
Pokud tu také nejsi jen pro zábavu nebo rozhovory „z nudy“, ale máš vážné úmysly, možná bychom se měli poznat.
Protože mám bezplatný profil, zanech mi prosím svou е-mаilоvоu аdrеsu, abychom mohli pokračovat v komunikaci tam.
Mám bezplatný profil a mohu poslat pouze jednu zprávu denně jednomu uživateli.
monysi
Žena, 47 let, Středočeský
Pro společně strávený čas, vzájemný respekt a hezké chvíle. Mladoboleslavsko - Nymbursko. Jen nekuřák se zájmem vybudovat postupně vážný vztah. Zodpovědnost a otevřenost.
vera-nesporka73
Žena, 52 let, Středočeský
Ahoj..jsem baculka a o tom žádná ????.Makám na sobě..Hledám fajn chlapa,který bude fajn a něco spolu zažijeme.Jsem komunikativní a důvěra je pro mě důležitá. Ráda zajedu na výlet, zajdu do kina,letní parket,opeču buřty u ohně a pokecáme u vínka do noci..Hory ani tůry nemusím ???? Můzeš být i malinko mladší, vousatý..Mám dva velké kluky a psa..
Atiduj
Žena, 73 let, Ústecký
Veselá,s pozitivním myšlením,nekuřačka. Hledám nezadaného pána pro souznění a společně trávený čas,nekuřáka...
monickaaa
Žena, 23 let, Moravskoslezský
Baví mě cosplay a anime , ráda poznám někoho na nějaké sexuální zážitky
Hankam
Žena, 64 let, Vysočina
Hledám přítele na hory i do divadla. Časem snad i pro život. Nejraději trávím čas v pohybu, na kole, s batohem na zádech. Stejně ráda vypnu u dobrého filmu, knížky. Zajdu do kina nebo se hodím do gala a vyrazím do divadla. Hledám přítele s kterým můžu sdílet radosti i starosti, smát se a být si vzájemnou oporou.