Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 57 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 155 cm |
| Váha: | 57 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 57 let |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 155 cm |
| Váha: | 57 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 60 let, Olomoucký
Tak jsem si řekla, že něco změním :-) Určitě to bude změna. Jsem finančně nezávislá, ale takový kamarád na slunce i do deště by mohl být fajn :-) Jsem pěkná , ne pro každého...Mám tři syny a dva vnuky, pořád slyším, že chlap bude pro mě to nejlepší, co mám mít, tak třeba mají synové pravdu :-) Dělám to i pro sebe,, mám ráda život na pohodu, ale pohodlná nejsem, mám fenku Jackii a patří do rodiny,:-)
Žena, 61 let, Olomoucký
Potkám tady sympaťáka, stále aktivního po všech stránkách ve věku 59-64 let nad 182 cm?
Žena, 52 let, Olomoucký
Určitě se tu najde muž pro společné toulky, né jen přírodou. Soběstačný, se srovnanou minulostí, s pohledem do budoucnosti. Vstříc životu, tomu co nám ještě může nabídnout.
Žena, 46 let, Olomoucký
Jsem jednoduchá a pohodová žena, která ráda poznává nové přátele a kulturu.