Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 37 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 37 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
Muž, 47 let, Středočeský
Hledám přítelkyni pro budování nového vztahu. Mám rád různé výlety po městě i v přírodě, hory, wellness. Jsem pohodový,samostatný muž s vlastním bydlením.
Muž, 40 let, Středočeský
Ahoj jsem normální chlap a hledám ženu nejlépe na celý život, ale nebráním se občasným schůzkám jít na rande a podobně.Rád chodím na ryby,houby atd.
Muž, 43 let, Středočeský
Rád se směju a mám rád pohyb, ale stejně rád i úplně vypnu u moře nebo na horách.
Sport mě naučil trpělivosti a tomu, že překážky jsou od toho, aby se překonávaly. Hledám někoho, s kým se dá mluvit na rovinu a v klidu. Někoho, kdo si rád trochu zasportuje, ale stejně tak si užije i večer u dobrého jídla a vína.
Muž, 33 let, Středočeský
Hledám ženu na seznámení s aktivním přístupem ke sportu.
Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou .
Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším
Muž, 38 let, Středočeský
„Hledám jehlu v kupce sena nebo stéblo v kupce jehel? Nevím. Hledám prostě TEBE!“
Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám si holku na vážný vztah jsem v životě hodně zklamaný tak doufám že si zde holku najdu. Pokud se budu líbit nějaké holce tak tady je moje číslo 704 124183 můžete mi rovnou zavolat.
Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám holku na vážný vztah jsem v životě moc zklamaný.