Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 50 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Počet dětí: | 1 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 50 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Počet dětí: | 1 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 52 let, Moravskoslezský
Hledám dívku nebo ženu s chutí do života.
Rád sportuji hlavně cyklistyka mi učarovala a rád bych jezdil ještě s někým.
Muž, 52 let, Moravskoslezský
dobry den jsem martin z karvine . po 30letem vztahu jsem sam . bez zavazku . v karvine mam domek v rekonstrukci zahrada . kolo brusle kutilstvi . hledam zazemi lasku kterou budu opetovat .
Muž, 47 let, Moravskoslezský
Nehledám vážný vztah (zatím :)).
Hledám fajn ženu z Třinecka (i širšího okolí) na občasné povyražení. Jde mi o zábavu a pohodu – bez závazků a zbytečných dramat. Ozvi se, jestli to máš stejně!
[email protected]
Muž, 47 let, Moravskoslezský
Ve dvou se to lépe táhne...nejlépe rodinný vztah ????
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Hledám dívku ,s kterou bych byl šťastný ,a s kterou bych prožíval různé dobrodružství a byli si oporou,jsem upřímný ,ohleduplný , pracovitý ,rád naslouchám,a mám rád srandu všeho druhu .Napiš [email protected],a dozvíš se o mě víc.
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu