REGISTRACE ZDARMA

Koda37

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

Surak
Surak

Muž, 48 let, Kladno
Hledám konceptuálně gramotnou parťačku pro život nejen v době fialového hnusu, ale i v době po něm, která jak naivně doufám, bude lepší.

Seznámit se
www_otik
www_otik

Muž, 40 let, Kladno
Ahoj jmenuji se Jindra je mi bez mála 41let a jsem kluk úplně normálních kvalit. Rád čtu, rád posedím s kamarády čas od času se jdu se podívat na nová místa jak na Kladně tak blízkém či dalekém okolí včetně Prahy která je kousek. Rád vařím ale jen když je pro koho. Alkoholu moc neholduji ale občas si dám. Pokud jsem tě zaujal tak mi věnuj pár řádků

Seznámit se
jiruha
jiruha

Muž, 49 let, Kladno
Hledám jednu pro život ve dvou... ;-)

Seznámit se
mildovo74
mildovo74

Muž, 49 let, Kladno
KLADNO, SLANÝ, PRAHA: Líbí se mi starší ženy s přirozenou krásou a šarmem. Hledám podobně orientovanou ženu, které by nevadil mladší kamarád, milenec, přítel. Je mi 49 let, 174 cm vysoký, svobodný, nekuřák, abstinent, bez závazků, bez finančních problémů, vyučen. Pracuji 15 let u bezpečnostní služby v Praze a bydlím u Kladna. Nekuřačku, elektronické cigarety mi nevadí. Vzájemný respekt, společné výlety, toulky, kultura a jiné. Píši obecní kroniku. Raději setkání než dlouhé psaní.

Seznámit se
martik6382
martik6382

Muž, 42 let, Kladno
Hledám úplně normální obyčejnou pohodovou holku

Seznámit se
andriano
andriano

Muž, 41 let, Kladno
Ahoj, kdo bude chtít, napište...

Seznámit se
dobracek
dobracek

Muž, 46 let, Kladno
Ahoj jsem jen obyčejný chlap ale snad i ja mám právo být šťastný ? Moc rád bych měl už rodinu a klidné zázemí, pohodovou partnerku a mrnouska. Tohle by mi stačilo víc uz bych opravdu nechtěl.

Seznámit se
wolvi
wolvi

Muž, 44 let, Kladno

Seznámit se