Můj inzerát < >
jsem jaký jsem,poznáme to spolu:-)
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 45 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
jsem jaký jsem,poznáme to spolu:-)
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 45 let |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
Muž, 40 let, Vysočina
Hledám hodnou, věrnou, milou ale občas i praštěnou holku pro hezký a pohodový vztah bez přetvářek, lží a nevěry..
Muž, 41 let, Vysočina
Hledám ženu. Chybí mi chuť a vůně ženského těla, mazlení a drbání na zádech.. ;-) Zajdeme na kávu a uvidíme, jestli přeskočí jiskra?
Muž, 40 let, Vysočina
39let, Jihočeský kraj - vysocina
Ahoj:) hledám normální, milou, hodnou, věrnou, pravdomluvnou a chytrou slečnu, protože už mě nebaví být sám v životě jsem se klamal chtěl bych zažít lásku. fotka je na profilu. Takže pište, těším se Odpovědět