Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Pardubický |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Pardubický |
| Věk: | 42 let |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 31 let, Pardubický
Je mi 30 a chci poznat někoho fajn na vážný vztah. Vážím si upřímnosti, pohody a vzájemného respektu. Když si sedneme, můžeme začít obyčejnou kávou a uvidíme, kam nás to dovede.
Muž, 37 let, Pardubický
Jsem normální chlap ????
umím vařit, postavit plot a občas i přežít pondělí ????
Muž, 49 let, Pardubický
Ušel jsem kus cesty a pootevřely se dveře do další, jen netuším jaké.
Muž, 50 let, Pardubický
Kde jsi ty a kde jsem já?Nejsem jen pěšcem na šachovnici osudu.