Další podobné profily
chata1963
Muž, 63 let, Praha
Ahoj? hledam prima holku na pokec treba na skype kdyz bude mit? pa Mirek
liju
Muž, 50 let, Praha
Ahoj jmenuji se Luděk hledám tu ženu která už nechce trávit čas v samotě život je krátký pojďme si ho pořádně užít :-) .
luky-n
Muž, 47 let, Praha
Hledám přítelkyni pro budování nového vztahu. Mám rád různé výlety po městě i v přírodě, hory, wellness. Jsem pohodový,samostatný muž s vlastním bydlením.
dansvoboda
Muž, 51 let, Praha
Hledám partnerku pro společné chvíle trávené cestováním (třeba obytňákem), sportem (lyže, SNB, kolo, volejbal, beachvolejbal,...), návštěvami kina, divadla, ale i pro rutinní každodenní život. Mám rád spíše aktivní přístup k životu. Práce je pro mne zdroj obživy a příjmů pro realizaci svých (společných) plánů, ne středobod bytí. Pokud ve vztahu vzniknou nějaké problémy, raději je řeším, nemám rád strkání hlavy do písku. Jinak jsem spíše extrovert, prý i celkem vtipný a zábavný, nevím... Zbytek raději osobně:)
elektron2
Muž, 31 let, Praha
V životě nás může čekat dobrodružství, ale je vždy lepší, když na něj nejsme sami. Věřím, že pro seznámení je potřeba, aby jeden zaujal druhého. Kdo nás zaujme hodně, s tím chceme trávit čas, dáme mu ze sebe, svého času a pozornosti. Osobní setkání napoví nejvíc. Pokud Tě profil zaujal a máš sama profilovku (skrytá pro přátele nevadí), klidně napiš. Každému se snažím odpovědět. Můžu nabídnout výjimečně otevřeného, intelektuálně založeného, snad cílevědomého idealistu. Hledám někoho, s kým se zapovídat o tom, co má smysl.
vambilukas1996
Muž, 29 let, Praha
Ahoj jsem svobodný otec 3 letého kluka. Hledám někoho komu můžu věřit v každé situaci a hlavně v komunikaci. Miluju přírodu a výlety. Hledám někoho s kým bych mohl poznávat nové věci a zároveň založí i novou rodinu.
myname
Muž, 57 let, Praha
Na vrcholového manažera příliš drsný, na vědce příliš netrpělivý, na mafiána příliš opatrný, na úspěšného investora příliš líný, na lenocha příliš aktivní, na to abych stárnul příliš racionální, na to abych se vyhýbal vztahu se ženou příliš romantický. Snad si jednoho dne konečně vyberu, kým chci být. A nebo taky ne. Blíženci nemusí. :-)
filipc
Muž, 38 let, Praha
jsem jednoduchy chlap a hledam jednoduchy vztah.. partacku na sport, nebo na vylet, nebo na hezky vecer u vina, u filmu nebo deskovky..