Hledám dívku ve věku 25 až 35 let s velkým srdcem, hlubokýma očima a milým úsměvem, která je sportovně založená, štíhlá, inteligentní a zajímá se o duchovní rozvoj. Současně ale stojí nohama pevně na zemi a touží po plnohodnotném vztahu a založení rodiny se vším, co přináší život v současném světě. O sobě bych řekl, že mám ve svém životě jasnou představu o tom co chci a kam směřuji, jsem inteligentní, citlivý a optimistický a občas je se mnou i docela sranda :-)
Základní údaje
Místo:
Praha
Věk:
44 let
Podrobnosti
Výška:
176 cm
Váha:
72 kg
Oblíbené aktivity
Mám moc rád sport a pohyb - běh, fotbal, plavání. Taky pravidelně cvičím Bikram jógu. Velmi rád chodím po staré Praze, miluju tu atmosféru historie a tajemna, ale ne když tam jsou davy turistů. Rád také zajdu do kina nebo divadla nebo si přečtu zajímavou knihu. Hodně mě zajímá také duchovní rozvoj člověka s přesahem do filozofie a psychologie. Jsem také rád v přírodě. Někdy jen tak lenoším a odpočívám a jako každý muž mám rád dobré jídlo ;-)
Moje povaha
Ideální partner
O jaký vztah by měl mít zájem:
Místo:
Praha
Věk:
od 25 do 35 let
Přeji si, aby můj partner/ka byl/a:
Mým ideálem je štíhlá, inteligentní, citlivá a laskavá dívka ve věku 25 až 35 let s obrovským srdcem, hlubokýma očima a krásným, upřímným úsměvem, který pohladí. Žije aktivním životem, je spokojená se svojí prací a má spoutu zájmů a současně touží po založení rodiny a je jí blízká role pečující ženy a matky. Je také pokorná a nenáročná a zvládne nepohodlí přespání pod širákem, ale dokáže být také dámou a stát se ozdobou společenských akcí. Snad nejsem moc náročný :-)
Kam na rande?
Na místě a činnosti zas tak moc nezáleží. Důležité je cítit se dobře a strávit čas, který obohatí nás oba a stane se důvodem k další schůzce
Co rád/a čtu
Literatura:
Oblíbené knihy:
Paolo Coelho - Alchymista, Jack London - Martin Eden, David Deida - Cesta pravého muže, Khalil Gibran - Zlomená křídla, Antoine de Saint-Exupéry - Citadela
Jiné:
Noviny a časopisy moc nečtu. Pokud chci být informován o světovém dění, tak většinou jdu na internet na zpravodajské weby.
Oblíbená hudba
Oblíbená hudba:
Oblíbený zpěvák/skupina:
Nemám vyloženě oblíbenou kapelu nebo hudební styl, ale líbí se mi U2, Coldplay, Phil Collins, Alan Walker, Kryštof, Chinaski a spoustu dalších interpretů a písniček.
Muž, 47 let, Praha Nejsem tu často a proto odpovidejte na mail [email protected] . _______________________ Tady je to nepřehledné.
Hledám Jiskru v kupce sena a co bude dál se uvidí :). A ta Jiskra by měla mít aspoň trochu zapálení pro sport (kolo) a přírodu (mám rád východ/západ slunce na vrcholu kopce). Sám sebe vnímám asi jako upřímného, veselého kluka, co se nebojí srandy.
Jsem pohodář (žádný extrémista) = kochat se a nehrotit :)
A těch fotek se nebojte. Také mám rád pohodu a relax. S batohem chodím jen občas
Není nic hezčího než usměvavá holka
Tímto vás zdraví
Marek
Muž, 38 let, Praha Asi to zde není ideální místo na seznamování, ale doba tomu přeje :-). Dlouho hledám a stále nenacházím. Hledám ideálně slečnu/paní okolo 25-38 let, ostatní nemusí být překážkou. Pokud jsem tě zaujal, napiš. Prosím pouze s fotkou.
Muž, 49 let, Praha Ahoj, jsem transka, která občas potřebuje milou společnost. Ráda se oblékám a líčím, a když se vypravená ocitnu na procházce, jsem jako módní přehlídka na čerstvém vzduchu. Hledám férového gentlemana se smyslem pro humor, který se nebojí se mnou zajít na sklenku a užít si chvíle venku. Pojďme se potkat a zjistit, jestli se nám spolu bude líbit – nebo mi aspoň nedělej ostudu, když budu elegantní a ty… no, alespoň to zkus!