Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 46 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 198 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 46 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 198 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
Muž, 39 let, Jihomoravský
Nemám problém být sám ale ve dvou je to prostě lepší☺️
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ahoj princezna 40- 60. Chceš mať 3, 4 krát denne orgazmus? Poď sa spraviť na týpkovi s berlemi. Máš na to? Tvoja známa áno. Ak Ťa moja návšteva Tvojho profilu obťažuje, tak mi prosím odpusti. Rád líbám kozenky a milujem klitoris na perách. Moraváčky a Češky aj tak, nevedia načo majú bobra, dámsku nadváhu obdivujem. 95 % z vás ani nemala doteraz orgazmus. Poď sa spraviť na 22 Cm. vtákovi. Peter
Muž, 55 let, Jihomoravský
Jsem pohodový, klidnější povahy.Mám vyřešeno minulost,stojím nohama na zemi.Důležitá je pro mě upřímnost, respekt a pohoda ve vztahu,nabízím oporu a normální vztah bez her a budovat něco hezkého. Rád bych poznal sympatickou ženu, která to má podobné, sdílet spolu dobré I zlé
Martin
Muž, 55 let, Jihomoravský
Hledam jen to co ostatni a vim,ze ke stesti nevedou zkratky.
Muž, 48 let, Jihomoravský
Těžko se popisuji, mě prostě člověk musí zažít ;) !
Každopádně, neodpovídám standardnímu kodexu věku uvedenému v občance ;P .Rád si pro začátek popíšu, pokud to tak máš raději, i když osobní setkání má podle mě vždycky větší kouzlo :) .