Můj inzerát < >
Ahoj hledám hodnou ženu
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 47 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 1 |
Ahoj hledám hodnou ženu
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 47 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 1 |
Muž, 40 let, Olomoucký
Hledám uplne normalni holku ktera zajde do kina na kafe do restaurace na prochazku a na bazen ktera uz nehleda zadnej ulet ale vaznej vztah a vi co chce.
Muž, 37 let, Olomoucký
Hledá se vysoká slečna, která se nebude bát mít vedle sebe 198 cm, vousatého zlobra. Jediné co potřebuješ je kousek odvahy :-)) PS: nebudu tady vypisovat obecné věci :-)) napiš a zjisti jaký jsem.