Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 38 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 38 let |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
Muž, 42 let, Praha
Hledám kamarádku na vše hezké. Hlavně si mít co říct a bude vše fajn. Když nemáš jak psát napiš mi na mail [email protected]
Muž, 33 let, Praha
Ahoj jsem Martin Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval?
Jsem 23 let, sympatický, svobodný, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije.
Miluji večerní procházky, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem Vltavy. A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením hezkého dne.
Muž, 31 let, Praha
V životě nás může čekat dobrodružství, ale je vždy lepší, když na něj nejsme sami. Věřím, že pro seznámení je potřeba, aby jeden zaujal druhého. Kdo nás zaujme hodně, s tím chceme trávit čas, dáme mu ze sebe, svého času a pozornosti. Osobní setkání napoví nejvíc. Pokud Tě profil zaujal a máš sama profilovku (skrytá pro přátele nevadí), klidně napiš. Každému se snažím odpovědět. Můžu nabídnout výjimečně otevřeného, intelektuálně založeného, snad cílevědomého idealistu. Hledám někoho, s kým se zapovídat o tom, co má smysl.
Muž, 47 let, Praha
Hledám ženu, se kterou budu moci sdílet svůj život a radovat se z každého nového dne v její společnosti
Muž, 28 let, Praha
Vítejte tady ????
Online není Realita
Dlouhé vypisování postrádá smysl
Najít "vhodný" okamžik na osobní setkání je vzájemná alchymie či komunikace
...Áno zmíním jediné, unikátní aj tajemné
Zpestřuju Život+)
Muž, 44 let, Praha
Hledám kamarádku..... zdravý nevidomý 44letý muzikant z Prahy.
Muž, 48 let, Praha
Hledám ženu, která ctí upřímnost radost a dokáže být oporou stejně jako ja pro svou lásku.