Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 41 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 41 let |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
Muž, 42 let, Vysočina
Jsem vdovec hledající obyčejnou ženu která si na nic nehraje a je upřímná. Mám dvě děti 20 a 17 let. V domácnosti zvládám vše sám nepotřebuji uklízečku ani služku spíše partnerku do života. Rád vařím, nepiju, pracuju a jsem hodný. Můj koníček je tetování.
Muž, 41 let, Vysočina
Hledám ženu. Chybí mi chuť a vůně ženského těla, mazlení a drbání na zádech.. ;-) Zajdeme na kávu a uvidíme, jestli přeskočí jiskra?
Muž, 33 let, Vysočina
Rád bych tu našel ženu která ví co chce a nevadilo by jí že mám 4 leteho syna...
Muž, 40 let, Vysočina
Hledám hodnou, věrnou, milou ale občas i praštěnou holku pro hezký a pohodový vztah bez přetvářek, lží a nevěry..
Muž, 43 let, Vysočina
Hledám pohodového človíčka na všelijaké dobrodružství ????
Výlety, sportování, poznávání... cokoliv co napadne, ale také jen pokecat, probrat cokoliv... Nehledám tedy imaginární ženu tady na seznamce, nekoukám na foto o Jak je kdo vyfocen a kouká jen podle fotky... tak snad tu taková je ????
Muž, 30 let, Vysočina
hledám tu parnerku pro život Vysočina, mám zajem o starší