Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 35 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 64 kg |
| Počet dětí: | 0 |
| V co věřím: | v sebe |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 35 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 64 kg |
| Počet dětí: | 0 |
| V co věřím: | v sebe |
Muž, 33 let, Karlovarský
Chtěl bych slečnu která mě bude brát takovýho jaký jsem, hodný a romantický a věrný a přátelský, jo a ještě která by chtěla ještě se mnou pět dětí.
Muž, 40 let, Karlovarský
Ahoj kočko když mi budeš chtít poslat nějakou zprávu a nebudu ti odepisovat tak nejsou kredity.. Moc moc prosím ozvy se mi na Facebook jako Jan bojtar a nebo na mobil 723009681... Joooo a jmenuju se Honza