Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 39 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 39 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 33 let, Královéhradecký
Ahoj, klidně napiš na WhatsApp 704914595, tady moc nejsem.
Muž, 49 let, Královéhradecký
Hledám sympatickou ženu se kterou mi bude dobře . . .
Muž, 48 let, Královéhradecký
Prostě chlap.. Zapomenu na co bych neměl a naopak. . Mám rád společenský život, cestování, dobré jídlo a prostě brát život takový jaký je.
A někdy je lepší na mě nemluvit a nechat mě přemýšlet...
Škoda, že tu není nějaká statistika komu to vyšlo..Myslím, někoho opravdu najít a ne třeba na chatování...
Muž, 42 let, Královéhradecký
Ahoj jsem normální chlap co má rád historii, kreslí mandaly, miluje svého syna, občas si zajede zabojovat v ranně historické bitvě a když má možnost tak dvakrát týdně chodí plavat. Hledám tu ženu na přátelský pokec, flirt a možná i víc ????.
Muž, 43 let, Královéhradecký
Hledám nějakou slečnu na trávení společného volného času například procházky,kolo, koloběžka,výlety.A časem se uvidí jak to bude pokračovat.
Muž, 42 let, Královéhradecký
Rád trávím čas v přírodě a mezi přáteli. Jsem včelař. Hledám vážné seznámení a ne partnerku na jednu noc.
Muž, 44 let, Královéhradecký
Možná jsme se už někdy někde potkali a teď je jen čas zjistit jestli v tom pokračovat nebo ne. Ale říkám si, že pokud to nezkusím, tak se to nikdy nedovím.