REGISTRACE ZDARMA
ai1977
ai1977 49 let
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Mile Damy, tesi me vas zajem o muj profil. Ja nehledam ihned vztah na zivot. Spis hledam doboru zivotni kamaradku, na vandr, kulturu a kdyz chemie by fungovala tak y na mnohem vic. Ale take bych rad ujasnil pár veci: 1. Nehledam kontakty s financnim zajmem 2. Fotku poskytuji jen na vyzadani 3. Nemam chut nekonecne chatovat, kontaktujte me, pokud mate zajem a pripravenost vymenit si kontakty a nevylucujete poznani a konverzaci 5. Nejsem psycholog! Bez vyreseneho zivota - nepiste! U tech, kteri to chapou, se tesim na dobry pokec a mozna na neco vic ;-)

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Jihomoravský
Věk:49 let
Podrobnosti
Mám zájem o:přátelství, flirt
Vzdělání:postgraduál
Moje postava:střední
Výška:186 cm
Váha:90 kg
Rodinný stav:rozvedený/á
Počet dětí:3
Děti do budoucna:ne, ty, co mám už stačí
Kouření:občas si cigaretu dám
Alkohol:piji často a rád(a), ale s mírou
Oblíbené aktivity
  • trávím rád/a čas s přáteli
  • chodím rád/a do kina
  • jsem zapálený fotograf / fotografka
  • miluji historii
  • baví mě procházky v přírodě
  • cestování je moje láska
  • miluji saunu
  • odpočívám čtením knih
  • zajímá mě věda
Moje povaha
Ideální partner
Hledám:ženu
Kam na rande?

do baru, do lesa, na hory ..... proste kamkoliv ,-)

Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Oblíbená hudba:
  • R&B
  • rock
  • techno
  • hip-hop
  • jazz
  • soul
  • vážná hudba
Intimnosti
Vztah k sexu:závislost
Zkušenosti:letité
Co mám v sexu rád/a:Odvaznost !
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

milosmiu
milosmiu

Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?

Seznámit se
dalibor_k
dalibor_k

Muž, 54 let, Jihomoravský
Rád bych potkal veselou rozvernou štíhlejší pohodářku, které chybí společný smích, obejmutí, pohlazení. Mám rád přírodu, zvířata, cestování, výlety pěšky, na kole, autem nebo motorce. Žijeme s kočičákem v domečku kousek za Brnem. Není však důležité kde, ale s kým :-)

Seznámit se
gambri100
gambri100

Muž, 58 let, Jihomoravský
Ahoj , jsem z Brna , rozvedený ,58/197 štíhlý , hledám ženu pro volný čas, hezký vztah, lásku, milování ,zážitky ,napíšeme ,zavoláme,sejdeme se ,pozvání platím..věk je jen číslo..

Seznámit se
kinej
kinej

Muž, 48 let, Jihomoravský
Jsem šikovný, chytrý, pracovitý, tolerantní, všímavý, ohleduplný, slušně vychovaný muž, kterých je na světě nezadaných málo :-). Mám rád procházky v přírodě, cestování, četbu a focení. Hledám vážný vztah a věřím, že bych se mohl hodit sympatické usměvavé ženě štíhlé nebo normální postavy, nejlépe s tmavšími vlasy, hnědýma očima a radši upovídané ze Znojma nebo okolí. Pokud chceš, tak se mi ozvi, setkáme se a uvidíme, jestli přeskočí jiskra :-).

Seznámit se
juravincour1986
juravincour1986

Muž, 39 let, Jihomoravský
Nemám problém být sám ale ve dvou je to prostě lepší☺️

Seznámit se
omajs
omajs

Muž, 43 let, Jihomoravský
Řekneme si třeba osobně

Seznámit se
slovaksvelkym
slovaksvelkym

Muž, 43 let, Jihomoravský
Ak Ťa moja návšteva Tvojho profilu obťažuje, tak mi prosím odpusti. Ženy si vážim a nechcem Ťa uraziť. Ahoj princezna 40- 60. Slobodná, vdaná, rozvedená, vdova. Nadváhu na žene mám rád. Chceš mať 3, 4 krát denne orgazmus? Poď si ju dat vylízat týpkovi s berlemi a 22 Cm ... . Máš na to? Tvoja známa áno. Napíš mi. Bývam 50 Km. od Breclavi a nemám rád alahistov a iný migračný odpad, ako iný kontinent, resp. UA. Moraváčky a Češky aj tak, nevedia načo majú bobra. 95 % z vás ani nemala doteraz orgazmus. Peter

Seznámit se