Další podobné profily
holec
Muž, 51 let, Královéhradecký
Ahoj hledám sympatickou ženu 44-52 let k vážnému vztahu, s dospělými dětmi, která má vyřešenou minulost tak jako já.Děti mám dvě, které žijí s matkou.
elektron2
Muž, 31 let, Praha
V životě nás může čekat dobrodružství, ale je vždy lepší, když na něj nejsme sami. Věřím, že pro seznámení je potřeba, aby jeden zaujal druhého. Kdo nás zaujme hodně, s tím chceme trávit čas, dáme mu ze sebe, svého času a pozornosti. Osobní setkání napoví nejvíc. Pokud Tě profil zaujal a máš sama profilovku (skrytá pro přátele nevadí), klidně napiš. Každému se snažím odpovědět. Můžu nabídnout výjimečně otevřeného, intelektuálně založeného, snad cílevědomého idealistu. Hledám někoho, s kým se zapovídat o tom, co má smysl.
BludnyHolandan
Muž, 52 let, Královéhradecký
Hledám milou a dobrosrdečnou ženu se zájmem o umění, kulturu, památky a láskou ke zvířatům a přírodě. Rád bych s takovou ženou spoluprožíval hezké chvíle a vzájemně se podporoval.
jSj
Muž, 55 let, Praha
Nespěchám, mám vše kromě lásky .
Odepíšu, ale jinak to nechám plynout.