REGISTRACE ZDARMA
altair888
altair888 36 let
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Ahoj neviděla jsi moji budoucí holku? Pokud ano napiš mi ;)

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Vysočina
Věk:36 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah, přátelství
Vzdělání:
Moje postava:štíhlá
Rodinný stav:svobodný/á
Děti do budoucna:jednou určitě chci mít
Kouření:nekouřím
Alkohol:příležitostně
V co věřím:v Boha či jinou vyšší sílu, v osud
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
Vztah k sexu:velmi rád/a
Zkušenosti:akorát
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

Lada26hu
Lada26hu

Muž, 40 let, Vysočina
Hledám hodnou, věrnou, milou ale občas i praštěnou holku pro hezký a pohodový vztah bez přetvářek, lží a nevěry..

Seznámit se
michal331
michal331

Muž, 34 let, Vysočina
Jsem pohodář, mám rád srandu, dobrý filmy a knihy. Miluju psy a cením si upřímnosti, protože nesnáším lži a přetvářku. Radši trávím čas s pár opravdovými lidmi než s falešnými. Umím si užít klid, humor i obyčejné chvíle, které mají něco do sebe.

Seznámit se
jindra85
jindra85

Muž, 41 let, Vysočina
Hledám ženu. Chybí mi chuť a vůně ženského těla, mazlení a drbání na zádech.. ;-) Zajdeme na kávu a uvidíme, jestli přeskočí jiskra?

Seznámit se
lukasek23
lukasek23

Muž, 32 let, Vysočina
Hledám vážný vztah ⚠️⚠️ Napiš a vše se dozvíš ☺️☺️☺️????????????

Seznámit se
milan3699
milan3699

Muž, 42 let, Vysočina
Jsem vdovec hledající obyčejnou ženu která si na nic nehraje a je upřímná. Mám dvě děti 20 a 17 let. V domácnosti zvládám vše sám nepotřebuji uklízečku ani služku spíše partnerku do života. Rád vařím, nepiju, pracuju a jsem hodný. Můj koníček je tetování.

Seznámit se
Paladix
Paladix

Muž, 33 let, Vysočina
Ahoj milá neznámá upřímně nevím co zde napsat . Milí,hodný,upřímný,věrný další je už na tobě to poznat .Co tu hledám rád bych vážný vztah ..no vím že se opravdová láska nedá poručit. Tak pro začátek někoho na chat, procházky, výlety ,kino a třeba přeskočí jiskra a skončí to třeba svatbou .-) .Mam rád přírodu, zvířata a hlavně focení převážně wildlife .Pokud se chceš něco dozvědět nebo jsem tě zaujal napiš mužem někam zajit něco podniknout škoda sedět doma když je venku tak krásně.Max do 32

Seznámit se
tichoslapek1666
tichoslapek1666

Muž, 30 let, Vysočina
hledám tu parnerku pro život Vysočina, mám zajem o starší

Seznámit se
fffrost
fffrost

Muž, 37 let, Vysočina
Jednoduše řečeno, hledám spřízněnou duši :)

Seznámit se