REGISTRACE ZDARMA

ambinn

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

jan-43
jan-43

Muž, 43 let, Prostějov
Ahoj, jsem tělesně postižený táta na plný úvazek (hůře chodím a mluvím)! Po smutné události jsme společně s pětiletou dcerkou, kterou mám v plné péči zůstali sami. Nehledám ženu, která by o nás pečovala, to zvládneme s přehledem sami! Hledám milou ženu zpočátku na pokec, kamarádství, příležitostní flirt. Časem dle oboustranné náklonnosti možného vztahu. Děti nejsou překážkou, jen bych nesnesl protěžování a dělání rozdílů mezi dětmi! Měla by si nás mít ráda oba dva stejně, to samé můžeš očekávat z mé strany. Pokut tě můj text zaujal tak se ozvy, nejsem typ chlapa, který za každou cenu píše každé, spíše vyčkávám že napíšeš ty.

Seznámit se
jarek76
jarek76

Muž, 47 let, Prostějov
Ahoj, rád bych poznal spřízněnou duši, někoho kdo se chce reálně setkat....no a pak se uvidí. Taky nejsem žádný kostěj kolonka na postavu pro mě chybí dejme tomu že mám jateční váhu

Seznámit se
Korgo42
Korgo42

Muž, 28 let, Prostějov
Ahoj, jsem podivín většinou v černém hledající milou dívku na pokec či něco víc.

Seznámit se
petr-hajek-78
petr-hajek-78

Muž, 46 let, Prostějov
Zdravím Vás tajemná neznámá, asi se teď probíráte desítkami odpovědí, takže to vezmu heslem: Petr, 45 let, 188 cm, VOŠ, zájmů všeobecných, hlavně příroda a les, hudba, filmy, knížky, věda, ... Potomci mě nelákají v žádné formě. Stále šťastně svobodný a hledám ženskou duši se kterou si budeme mít co říct a rozumět. Ženská část mi totiž v životě stále tak nějak chybí, jak praví klasik: "Kdož nemáš s kým by ses vadil, pojmi sobě ženu!".

Seznámit se