Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 43 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 43 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 37 let, Ústecký
Rád bych našel přítelkyni? kamarádku?, která má podobný pohled na svět. Nevadí, když budeš mít o nějaký rok víc.
Muž, 43 let, Ústecký
Rád vařím, jsem upřímný, věrný, tolerantní , hledám vážný upřímný vztah, můj kontakt je 704/538857
Muž, 50 let, Ústecký
Hledám přítelkyni, se kterou bych se mohl setkávat, povídat si nebo si psát, jet někam na výlet, být dobrými přáteli, být na chvíli spolu a jen tak se radovat, prožívat společné chvíle, vzájemně se podporovat, s láskou, pochopením a něžným pohlazením po duši.