Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 49 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 1 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| V co věřím: | v sebe |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 49 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 1 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| V co věřím: | v sebe |
Muž, 41 let, Olomoucký
Dobrý den slečny, našel bych zde příjemnou, hodnou ženu, klidně i s dítětem.
Muž, 40 let, Olomoucký
Hledám uplne normalni holku ktera zajde do kina na kafe do restaurace na prochazku a na bazen ktera uz nehleda zadnej ulet ale vaznej vztah a vi co chce.
Muž, 60 let, Olomoucký
jsem obyčejný muž nekuřák , jsem věrný a umím milovat. moje motto kdo umí milovat nedokáže nenávidět. Kdo dokáže nenávidět neumí milovat.