REGISTRACE ZDARMA

atom369

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

jen22
jen22

Muž, 48 let, Praha
Jen hledám normální přátelství. Jsem tolerantní, spolehlivý a nekonfliktní.

Seznámit se
holec
holec

Muž, 50 let, Jičín
Ahoj hledám sympatickou ženu 44-52 let k vážnému vztahu, s dospělými dětmi, která má vyřešenou minulost tak jako já.Děti mám dvě, které žijí s matkou.

Seznámit se
benitomus
benitomus

Muž, 54 let, Jičín
Nehledám obyčejný vztah. Chtěl bych cosi nadpozemského, výjimečného, ne šedivého a zbytečného.

Seznámit se
vyhledam
vyhledam

Muž, 43 let, Břeclav
Praha a ďalej je prdel sveta, odtial ani pes nieje dobrý, natož žena. Pes je na cca 10 let, no žena navždy. /reč je o slušných ženách./ úchylákov a buzikov nepotrebujem. Mám domeček, zahradu. Ak hladáš vzťah navždy, máš plus. Ak máš 43- 70, máš druhé plus. Ak máš rada nežné polibky na prsa, máš tretie plus. Dámske prsa rád sajem. Malé, velké, ovisnuté. Ak Ti môžem každý den vylízať bobra /hlavne ten božský bod/, máš další plus. Zbožňovať Ťa budem aj keď máš vrásky, nadváhu. Hladám rozvedenú, slobodnú, vdovu, vdanou. Modelku z amerického filmu nechcem. Hladám bežnú ženu. Teba. Som tu nepravidelne. Do hospody nechodím, fotbal, hokej a iné športy nesledujem. hrám šach, 22. 3. 2023 som prestal fajčiť. Tvoje fajčenie mi nevadí. Chodím na ryby. Som stará škola bez pokemonov, dotykovacího mobilu, a iných sraček a som na to hrdy. Proti kovidu niesom zaočkovaný a ani nebudem, vela ľuďom z tej vakcíny preplo v hlave. Nemal som tú vymyslenú koronu ani raz. Nerob neco, ani sama nevieš prečo /LEBO VŠETCI/. Davová hysteria sa ma netýka. Posielam dlhý jazýčkový polibek na klitoris. Cmuk. Napíš mi. Peter

Seznámit se
vlcisrdce
vlcisrdce

Muž, 37 let, Praha
Hledám někoho, kdo chce být víc než jen kolemjdoucí. Někdo, kdo chápe, že pravá síla není v dokonalosti, ale v tom, jak držíme jeden druhého, když je život tvrdý. Pokud hledáš muže, který ví, co znamená být opravdový a věrný, napiš mi.

Seznámit se
shirokuma
shirokuma

Muž, 31 let, Brno
Ve stínu stromů hledám tu, s níž bych sdílel tiché cesty přírodou, ruce od hlíny při společném probouzení zahrady k životu, večery, kdy světlo filmu ozařuje naše tváře, i dny, kdy svět zachycuji skrz objektiv. Jsem muž mnoha světů – jednou kutil s nářadím v ruce, jindy dobrodruh v digitálních krajinách her, často poutník mezi řádky knih. Hledám ženu, jež bude majákem v bouřích života i spolupachatelem mých bláznivých nápadů. Někoho, kdo dokáže ocenit i půvab ticha, když spolu budeme ležet v trávě a pozorovat plující oblaka. Toužím po vztahu, kde si budeme volnými křídly jednoho ptáka, každý s vlastním prostorem, přesto letící společným směrem. A brzy bych chtěl slyšet i dětský smích naplňující společný domov, který vytvoříme. Jsi-li tou, která v těchto slovech poznává i své srdce, podej mi ruku a vykročme společně vstříc dobrodružství života.

Seznámit se
tibor_hrnko
tibor_hrnko

Muž, 72 let, Ústí nad Labem
Ústí nad Labem,71/174/82 hledám ženu z Ústeckého kraje pro vážný vztah i se zdravotními problémy od 60 do.............let

Seznámit se