Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 36 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 36 let |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 33 let, Královéhradecký
Ahoj, klidně napiš na WhatsApp 704914595, tady moc nejsem.
Muž, 42 let, Královéhradecký
Ahoj jsem normální chlap co má rád historii, kreslí mandaly, miluje svého syna, občas si zajede zabojovat v ranně historické bitvě a když má možnost tak dvakrát týdně chodí plavat. Hledám tu ženu na přátelský pokec, flirt a možná i víc ????.
Muž, 43 let, Královéhradecký
Hledám nějakou slečnu na trávení společného volného času například procházky,kolo, koloběžka,výlety.A časem se uvidí jak to bude pokračovat.
Muž, 42 let, Královéhradecký
Rád trávím čas v přírodě a mezi přáteli. Jsem včelař. Hledám vážné seznámení a ne partnerku na jednu noc.
Muž, 44 let, Královéhradecký
Možná jsme se už někdy někde potkali a teď je jen čas zjistit jestli v tom pokračovat nebo ne. Ale říkám si, že pokud to nezkusím, tak se to nikdy nedovím.
Muž, 38 let, Královéhradecký
Celý život poslouchám, že jsem se ti na fotce nelíbil, ale v reálu moc. Jsem dost charismatický, jedu si svůj styl, hodně toho vím, protože hodně čtu. Pokud si budeme rozumět, pošlu fotku ????
Muž, 44 let, Královéhradecký
Baví mne procházky po kopcích s fotoaparátem a v batohu páru špekáčků které si se společností udělám na rozdělaném ohni. Posezení s kamarády s kytarou, hraji folk, country, pop i rock. Baví mne práce se dřevem ale naučil jsem se i základy zámečnictví. Rád vylepšuji svými výrobky domácnost. Současně se doma starám o veliké strojní technologie.
Jsem ve fázi rozchodu, takže současná nálada, spánek a věci v řešení nic moc.
Smát se, ale dovedu a užívám vše positivní co život přináší.
Mám rád svoje dvě děcka, přestože prochází tvrdou pubertou.
Muž, 44 let, Královéhradecký
Ahoj :) rád bych poznal touto cestou slečnu nebo i maminku kolem 40 let štíhlé postavy, které chybí láska a věrnost...Jsem upřímný..milý..hodný..věrný, jsem usměvavý..prostě obyčejný kluk který si na nic nehraje..