REGISTRACE ZDARMA
barunka123
barunka123
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Jjj

Základní údaje
Jsem:žena
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Hledám:muže
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

monca1968
monca1968

Žena, 58 let, Královéhradecký
Hledám vážný vztah s oporu. Jsem. Nekonfliktní a přátelská.

Seznámit se
rebelka23
rebelka23

Žena, 50 let, Ústecký
kde jsi čekám tady na tebe pouze nekuřák věk 48-56 Most , Litvínov a okolí WhasApp 735894282 hodná tolerantní upřímna kamarádská obyč žena zájmy knihy historie příroda turistika bylinky atd

Seznámit se
0102
0102

Žena, 51 let, Jihomoravský
Hledám vážný vztah.

Seznámit se
culimanga
culimanga

Žena, Ústecký
Hledám muže optimistu, který má věci v hlavě srovnané a umí být oporou. Stejně tak nabízím partnerství s fajn něžnou, ale žádnou drama queen parťačkou.

Seznámit se
romitule
romitule

Žena, 55 let, Praha
Jsem baculka a hledám pohodáře 53-63 let jen z Prahy

Seznámit se
lenkaajinek
lenkaajinek

Žena, 48 let, Plzeňský
Milá- doufám pohodová hledá partnera který mě bude brát takovou jaká jsem. Pro dny pohody-smíchu a společného překonávání problémů které nám život postaví do cesty. Fotky mě nemají rádi.

Seznámit se
kajka26
kajka26

Žena, 24 let, Moravskoslezský
Ahoj jsem Karolina je mi 24 let a jsem z Ostravy. Od mala mám dětskou obrnu proto si hledám partnera touto cestou do 35 let abstinenta, bezdětného sama děti nemám ani je neplánuji. Hledám někoho kdo mě bude brát takovou jaká jsem. Jen vážní zájemci.

Seznámit se
lusicka7
lusicka7

Žena, 38 let, Jihomoravský
Ahojky. Jsem Lucie, mám 38 let a jsem z Nedvědice, kousek od Tišnova. Pracuji ve směnném dvanáctihodinovém provozu. Děti nemám a už je ani neplánuji, tvoje děti z předešlého vztahu nejsou překážkou. Hledám partnera pro vážný láskyplný vztah ve věku 39 až 48 let, se kterým bych chtěla trávit svůj volný čas, nechci vztah na dálku, hledám někoho z bližšího okolí (Tišnovsko, Bystřicko). Měl by jsi být hodný, upřímný, věrný, spolehlivý, ... s vyřešenou minulostí. Miluji přírodu, takže mám nejradši procházky v přírodě, občas i nějaký výlet přijde vhod. Ráda se podívám do punkevních jeskyní či na nějaký hrad, zámek, zříceninu, rozhlednu či vyhlídku, na výstavu minerálů, vánoční a řemeslné trhy, mám ráda i návštěvy zoo, posezení v cukrárně, kavárně, restauraci či pizzerii, grilování na zahradě, posezení u ohně, koukání na filmy a domácí pohodu.

Seznámit se