Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 37 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství, flirt, nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 105 kg |
| V co věřím: | v sebe |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 37 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství, flirt, nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 105 kg |
| V co věřím: | v sebe |
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ak Ťa moja návšteva Tvojho profilu obťažuje, tak mi prosím odpusti. Ahoj princezna 40- 60. Slobodná, vdaná, rozvedená, vdova. Nadváhu na žene mám rád. Chceš mať 3, 4 krát denne orgazmus? Poď si ju dat vylízat týpkovi s berlemi a 22 Cm ... . Máš na to? Tvoja známa áno. Bývam 50 Km. od Breclavi. Áno, som slovák. Moraváčky a Češky aj tak, nevedia načo majú bobra. 95 % z vás ani nemala doteraz orgazmus. Peter
Muž, 32 let, Jihomoravský
tady by se prý občas něco mohlo objevit tak tady nechám aspoň to že jsem divná osoba :D
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
Muž, 39 let, Jihomoravský
Nemám problém být sám ale ve dvou je to prostě lepší☺️
Muž, 31 let, Jihomoravský
pište na Mail: [email protected]
Mám rád výlety, jsem hodný, milý a upřímný pracovitý..., Více ti napíši ve zprávách mailu,.. Fotku ti také pošlu, až jak si napíšeme. napiste a třeba si padnem do oka, budu se tesit. Fotku ti pošlu do zpráv.