REGISTRACE ZDARMA
belacek123
belacek123 53 let
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Žena do pohody i nepohody

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Věk:53 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah
Vzdělání:
Moje postava:střední
Kouření:nekouřím
Alkohol:příležitostně
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Hledám:ženu
Kam na rande?

Kafco

Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

dalibor007
dalibor007

Muž, 50 let, Praha
Jsem ten, o kterého se můžeš opřít, když bude třeba. Se kterým můžeš sdílet dobré i zlé, radosti i starosti. Jsem tím, s nímž konečně porazíš samotu! Hledám Tebe, sympaťando středních let z Prahy a okolí; veselou, optimistickou, bez zbytečných předsudků a svazujících zábran. Nemusíš být dokonalá – stačí být jen dokonale praštěná. Tak moc, že mi napíšeš!

Seznámit se
napajedla
napajedla

Muž, 55 let, Zlínský
Hledám milou ženu která nehledá zázrak,ale opravdový život ve dvou

Seznámit se
toulkyspolu
toulkyspolu

Muž, 52 let, Praha
Zkusíme a uvidíme.

Seznámit se
ledva
ledva

Muž, 47 let, Praha
Nejsem tu často a proto odpovidejte na mail [email protected] . _______________________ Tady je to nepřehledné. Hledám Jiskru v kupce sena a co bude dál se uvidí :). A ta Jiskra by měla mít aspoň trochu zapálení pro sport (kolo) a přírodu (mám rád východ/západ slunce na vrcholu kopce). Sám sebe vnímám asi jako upřímného, veselého kluka, co se nebojí srandy. Jsem pohodář (žádný extrémista) = kochat se a nehrotit :) A těch fotek se nebojte. Také mám rád pohodu a relax. S batohem chodím jen občas Není nic hezčího než usměvavá holka Tímto vás zdraví Marek

Seznámit se
tomtom78
tomtom78

Muž, 47 let, Praha
Nač být sám když můžeme být ve dvou.

Seznámit se
romanfranek
romanfranek

Muž, 47 let, Praha
Pohledný a sympaticky muž hledá ženu na vážný vztah jsem upřímný a zábavný

Seznámit se
kajax
kajax

Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....

Seznámit se