REGISTRACE ZDARMA
belacek123
belacek123 52 let
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Žena do pohody i nepohody

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Věk:52 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah
Vzdělání:
Moje postava:střední
Kouření:nekouřím
Alkohol:příležitostně
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Hledám:ženu
Kam na rande?

Kafco

Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

davvas
davvas

Muž, 51 let, Plzeňský
Ahoj hledám parťačku pro život a rodinu a trávení volného času nejen sportem a v přírodě.Mam rád hory horolezectví potápění .pohyb v přírodě

Seznámit se
viktor91
viktor91

Muž, 60 let, Pardubický
Rád bych tu našel milou a sympatickou ženu

Seznámit se
tom1983
tom1983

Muž, 42 let, Praha
Hledám kamarádku na vše hezké. Hlavně si mít co říct a bude vše fajn. Když nemáš jak psát napiš mi na mail [email protected]

Seznámit se
radek98
radek98

Muž, 53 let, Ústecký
Hledám lásku

Seznámit se
danielha46
danielha46

Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj, zdravím, přeji krásný den.Jsem rozvedený nějaký ten pátek , proto hledám přátelství , samozřejmě vážný vztah dle sympatií.Ze vztahu mám dva kluky 10 a 15 let(holky neumím.)Mám je většinou co dva týdny na víkend, nebo dle domluvy(Nemáme soudně danou střídavou péči). Jsem z Havířova.Pracuji Hyundai Glovis Tire(kompletujeme kola), bez dluhů a insolvence.Jestli jsem tě alespoň trochu zaujal, budu rád za odezvu.Cokoliv tě zajímá, stačí se jen zeptat, rád odpovím na vše.Mé jméno je Daniel, ale přátelé a rodina mi říkají Deny.

Seznámit se
liju
liju

Muž, 50 let, Praha
Ahoj jmenuji se Luděk hledám tu ženu která už nechce trávit čas v samotě život je krátký pojďme si ho pořádně užít :-) .

Seznámit se
22_petr
22_petr

Muž, 49 let, Středočeský
Pohodový, se smyslem pro humor, organizační typ. Rád se rekreačně projedu na kole, na lyžích, v kánoi, zaplavu si, zahraju si tenis, pingpong, minigolf. Rád zajdu do divadla, na film, na koncert, na prohlídku hradu/zámku, na zajímavou výstavu. Užiju si diskotékový bar i zapadlou čajovnu. Rád se podívám na scifi, detektivku, romantickou komedii i vtipný animák. K práci, k jízdě autem, nebo jen tak k poflakování na gauči si pustím oblíbenou audio detektivku, nebo podle nálady folk, swing, šanson, latinu. Se spacákem v báglu a s kytarou v ruce se občas rád toulám po skalních městech v Čechách i na Moravě. Už jsem ale viděl i Baltské, Černé a Středozemní moře. Práce v Praze, život na vesnici skoro na samém východním okraji středních čech. Na zahradě tři kočky a v domě polovinu týdne dva samostatní puberťáci, co už mě téměř nepotřebujou. Na cestě životem jsem nabral praktickou mysl a organizační schopnosti, ale naštěstí nepoztrácel romantickou duši a smysl pro humor. Vážně beru vztahy, nikoli sebe. Hledám milou osůbku, která potřebuje a umí projevit svoje city i to, že se jí něco nelíbí. A obojí udělá hned, nebo se o to alespoň pokouší, místo aby očekávala, že to na ní bude poznat. A která bude stát o to se třeba na několik dní sbalit a odjet si užít dobrou muziku na letní festival do Telče, nebo zajímavé filmy na Noir film festival na Křivoklát, nebo se mnou třeba objet na kole kus polského pobřeží Baltu. A nebo si třeba jen povídat večer doma u kafe a dívat se při tom na film, nebo poslouchat nějakou zajímavou audioknížku. Zkrátka žít aktivně ve dvou. Určitě ti nechám prostor i pro tvé vlastní zájmy a aktivity. Ale měli bychom mít i něco společného. A hlavně bychom měli mít oba potřebu se vzájemně potřebovat.

Seznámit se
martos10
martos10

Muž, 54 let, Středočeský
Hledám starší ženu, na občasný nezávazný mazlení.

Seznámit se