Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 46 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 46 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 36 let, Ústecký
Hledám někoho, s kým bude obyčejný den lepší než nejlepší plán.
Muž, 53 let, Ústecký
Ahoj! Hledám fajn ženu pro společné chvíle. Mám rád pohodu, upřímnost a relax. Jsem táta dvou dětí (nežijí se mnou) a hledám někoho, s kým nám bude spolu prostě dobře. Žádné složitosti, jen vzájemné sympatie a uvidíme, co z toho bude. Pozvu tě na kafe?“
Muž, 43 let, Ústecký
Rád vařím, jsem upřímný, věrný, tolerantní , hledám vážný upřímný vztah, můj kontakt je 704/538857