Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 62 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 99 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Počet dětí: | 1 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 62 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 99 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Počet dětí: | 1 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 56 let, Praha
obtížně zařaditelný chlap - hledám nemanipulativní partnerku, která nenosí masky, netahá za sebou stíny a nemá zálibu v dramatech.... Je taková? je jich málo, pro takovou si rád dojedu kamkoliv....
Muž, 61 let, Praha
hledám spřízněnou dušičku na společné aktivity a pohodový vztah
Muž, 57 let, Praha
Na vrcholového manažera příliš drsný, na vědce příliš netrpělivý, na mafiána příliš opatrný, na úspěšného investora příliš líný, na lenocha příliš aktivní, na to abych stárnul příliš racionální, na to abych se vyhýbal vztahu se ženou příliš romantický. Snad si jednoho dne konečně vyberu, kým chci být. A nebo taky ne. Blíženci nemusí. :-)
Muž, 53 let, Praha
Zralý, pracující a myslící muž. Finančně zabezpečený, společenský, milující cestování a poznávání. Někdy trochu víc pracovně vytížený hledá pro začátek přítelkyni, dál život ukáže
Muž, 67 let, Praha
Je možné, že se v Praze a okolí najde sympatická paní v rozumném poměru váha výška? Jestli ano a je s ní sranda, tak ať se ozve. Na kulturu a romantické procházky nikoho nelákám, ale na kafe určitě zajdu. Mám rád léto a v zimně ho miluji. Když ale má být i zima, tak k tomu mám lyže. Nuda se mnou není, ale sranda ano.
Muž, 54 let, Praha
Hodně věřím na první dojem a co se vyvine dál - uvidíme ... nenacházím aktuálně ve svých kruzích spřízněnou duši, o kterou bych si mohl pečovat, užívat s ní společné chvíle a snažil se ji činit šťastnou. Tvoje děti jsou spíš bonus než překážka :-)
Muž, 55 let, Praha
Nespěchám, mám vše kromě lásky .
Odepíšu, ale jinak to nechám plynout.