Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 48 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | přátelství, flirt |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
| Hledám: | ženu |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 48 let |
| Mám zájem o: | přátelství, flirt |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Hledám: | ženu |
Muž, 52 let, Středočeský
Hledám vztah baví mě sport koně a práce rád jezdim autem občas kino
Muž, 55 let, Středočeský
Ahoj jsem úplně normální chlápek který hledá fajn kamarádku,přítelkyni pro hezké ale i všední chvíle.
Muž, 54 let, Středočeský
„Nespěchám, mám všeho tak akorát. Odepíšu, ale jinak to nechám plynout.“
Muž, 55 let, Středočeský
Ahoj,hledám ženu k seznámení na přátelství a vážný vztah.
Muž, 38 let, Středočeský
„Hledám jehlu v kupce sena nebo stéblo v kupce jehel? Nevím. Hledám prostě TEBE!“
Muž, 51 let, Středočeský
Hledám hodnou a pohodovou ženu. Prostě ženu, kterou budu milovat a budu se na ní těšit.
Muž, 44 let, Středočeský
Hledám ženu, která se nebojí žít a to i když na to nebudeme sami dva.