REGISTRACE ZDARMA
carda1994
carda1994
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >
Základní údaje
Jsem:muž
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Hledám:ženu
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

napajedla
napajedla

Muž, 55 let, Zlínský
Hledám milou ženu která nehledá zázrak,ale opravdový život ve dvou

Seznámit se
miroslav169
miroslav169

Muž, 59 let, Vysočina
Veselý, upřímný muž, hledám kamarádku, přítelkyni, pro krásné volné chvíle ve dvou.

Seznámit se
jirkaoxc32
jirkaoxc32

Muž, 32 let, Plzeňský
Ahoj mam zájem o dlouhodobý vážný vztah Můj WhatsApp 607872973

Seznámit se
dalibor007
dalibor007

Muž, 50 let, Praha
Jsem ten, o kterého se můžeš opřít, když bude třeba. Se kterým můžeš sdílet dobré i zlé, radosti i starosti. Jsem tím, s nímž konečně porazíš samotu! Hledám Tebe, sympaťando středních let z Prahy a okolí; veselou, optimistickou, bez zbytečných předsudků a svazujících zábran. Nemusíš být dokonalá – stačí být jen dokonale praštěná. Tak moc, že mi napíšeš!

Seznámit se
vasek21
vasek21

Muž, 46 let, Jihočeský
Ahoj, nikdo není dokonalý, ani já ne. Tudíž ani nehledám nikoho dokonalého. Spřízněná duše by se hodila.

Seznámit se
jarek222
jarek222

Muž, 35 let, Jihomoravský
Jsem tak trochu praštěný sarkastický introvert. Mám rád přírodu, hory, auta, motorky a výlety za novými zážitky. Cením si upřímnosti a říkám věci na rovinu, i když to občas není úplně populární.A ještě jedno přiznání: napsat první zprávu je pro mě skoro nadlidský úkol. Takže pokud čekáš, že udělám první krok, možná se oba načekáme. Hledám někoho, kdo má rád klid, přírodu, humor a občasné dobrodružství. Pokud se v tom poznáváš, klidně napiš první – pravděpodobně ti budu vděčný. Kdyžtak napiš na email:[email protected]

Seznámit se
tomtom78
tomtom78

Muž, 47 let, Praha
Jsem obyčejný chlap co zůstal sám a rád by to změnil. Povahou jsem kliďas , romantik a nemám rád hádky. Naopak mám rád přírodu , hory, moře. Hledám milou ženu co má srdíčko na správném místě a ráda chodí do přírody. A na víkendy by chtěla jezdit na chaloupku. Napiš jestli taková jsi, budu se těšit.

Seznámit se