REGISTRACE ZDARMA

ceroso1622

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

aknelch
aknelch

Žena, 31 let, Brno
Hledám partnera-přítele a otce k dětem.Stačí tak málo „V životě je jen jedno štěstí - milovat a být milován.“

Seznámit se
holyjane
holyjane

Žena, 25 let, Praha
Hledám muže na flirt, sex chat. Pokud máš zájem můžu ti nabídnout koupit mé fotky a videa a být tvá zlobivá holka která ti splní co si jen budeš přát. Tak se nestyď a napiš ????❤️

Seznámit se
rieu
rieu

Žena, 34 let, Praha
Je mi 34 let a stále více jsem přesvědčen/a, že nejdůležitější věcí v životě není množství věcí na práci nebo materiální úspěchy, ale člověk vedle vás. Někdo, s kým můžete sdílet radosti i těžkosti, klidné večery doma i spontánní dobrodružství. Hledám lásku a vážný vztah, ve kterém bude respekt, upřímnost, péče a vřelost.

Seznámit se
lily333
lily333

Žena, 42 let, Chrudim
Ráda bych poznala fajn kamaráda na podnikání různých aktivit. Sport, výlety, posezení a povídání, kulturní akce-párty, koncerty, kino, divadlo…atd. A koukám, že je to tu taková mrtvá seznamka, oproti ostatním:-))

Seznámit se
karolina31
karolina31

Žena, 24 let, Ostrava-město
Ahoj jsem Karolína je mi 24 let a jsem z Ostravy. Od mala mám DMO a proto si hledám partnera touto cestou do 30 let abstinenta, bez závazků nejlépe z Ostravy a okolí který mě bude brát takovou jaká jsem. Jen vážní zájemci.

Seznámit se
destiny25
destiny25

Žena, 26 let, Jihlava
Hledám kamaráda, spřízněnou duši nebo někoho, kdo by chtěl poznat obyčejnou holku z Jihlavy

Seznámit se
pytrisek
pytrisek

Žena, 40 let, Praha
říká se, že kdo hledá, tak najde....tak asi hledám, abych našla :o)))

Seznámit se
miladaweg
miladaweg

Žena, 31 let, Praha

Seznámit se