Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 47 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 47 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu zadarmo
Muž, 49 let, Moravskoslezský
Zdravím děvčata najde se tu nějaka žena na seznámení
Život je boj a každý si zaslouží být milován ❤️ ozvi se ????
Muž, 48 let, Moravskoslezský
Hledám svodobnou praktikujíci katoličku, klidné povahy pro vážný vztah a společný život na vsi.