REGISTRACE ZDARMA

chelsea5

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

Paia
Paia

Muž, 56 let, Teplice
Nemám skoro nic, jen znalosti a zkušenosti, které mi nikdo z hlavy nevezme. Hledám tolerantní, milou a subtilní tmavovlásku či zrzku, kterou bych mohl mít rád a která už chápe, že chlapi se prostě předělat nedají.

Seznámit se
8800
8800

Muž, 44 let, Teplice

Seznámit se
cheima
cheima

Muž, 49 let, Teplice
Hledám partnerku, do které bych se zamiloval a trávil s ní větší část svého volného času. Mám spoustu nápadů, rád cestuji, rád se umím bavit a celkově jsem velký optimista. Mám rád sport, v létě paddleboard, nebo jiné vodní sporty a taky rád kolo, rád bych vzal třeba motorku a svou partnerku někam odvezl na příjemné místo a pak s ní trávil příjemný večer. Mám psa, Goofyho, kterého budoucí partnerce moc rád představím :-) Ze zábavy hodně moc rád živou hudbu, ale také mám rád divadlo, kino nebo operu. Chtěl bych zde najít převážně vážný vztah a pokud možno založit rodinu. Vlastní děti bohužel ještě nemám.

Seznámit se
samotar1967
samotar1967

Muž, 57 let, Teplice
Hledám bezva ženu

Seznámit se
dadi01
dadi01

Muž, 49 let, Teplice
Jsem 48 lety obycejny kluk a hledam obycejnou zenu se srdickem na spravnem miste.Hledam a nenachazim.Jsi tu nekde?

Seznámit se
peu40
peu40

Muž, 58 let, Teplice
Ahoj, jsem obyč kluk, co v létě rád popadne kolo a jde se prohánět po lese, v zimě zase vyrazím na lyže.Také rád vyrazím na kolečkové brusle . Baví mě zajít do kina, na koncert, snažím se nic nehrotit. Jestli jsi přirozená,sympatická , sportovně založená a máš to podobně, rád Tě poznám.

Seznámit se
nick0
nick0

Muž, 45 let, Teplice

Seznámit se