Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 39 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 39 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | nepiji vůbec |
Muž, 34 let, Ústecký
Život je praxe, ne teorie. Životu se nenaučíš z knih. Volný čas je nejdůležitější částí našeho života
Muž, 43 let, Ústecký
Rád vařím, jsem upřímný, věrný, tolerantní , hledám vážný upřímný vztah, můj kontakt je 704/538857
Muž, 37 let, Ústecký
Rád bych našel přítelkyni? kamarádku?, která má podobný pohled na svět. Nevadí, když budeš mít o nějaký rok víc.
Muž, 43 let, Ústecký
Hledám ženu která by kráčela po mém boku životem,a nezradila by mně