REGISTRACE ZDARMA

chrisfonty

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

brannyfilip
brannyfilip

Muž, 19 let, Praha
Zdravím, jsem čerstvý maturant, jdu na vysokou. Jsem milovník psů a rád chodím ven. Víc se dozvíš v průběhu konverzace

Seznámit se
Okrej
Okrej

Muž, 31 let, Praha
Ahoj jsem Martin Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval? Jsem 23 let, sympatický, svobodný, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije. Miluji večerní procházky, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem Vltavy. A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením hezkého dne.

Seznámit se
jindra21
jindra21

Muž, 21 let, Most

Seznámit se
shirokuma
shirokuma

Muž, 30 let, Brno
Jsem začínající amatérský fotograf z Brna Fotím vše co mě zaujme a velice rád fotím portréty když se někdo nechá :) Rád bych se zde seznámil se ženou se kterou bych si rozuměl

Seznámit se
dav1d
dav1d

Muž, 18 let, Chrudim
Ahoj. Jmenuji se David Kosař. Jsem z Pardubického kraje a hledám nějakou milou holčinu odtud, okres Chrudim by byl ideální. Něco o mně :baví mě kreslení čtení malování a spoustu dalších věcí. Jsem velmi empatický, přátelský a dobrosrdečný. Ze začátku jsem trochu stydlivý, obzvlášť v realitě, ale když mě poznáš více, tak jsem upovídaný usměvavý, a stále dobře naladěný extrovert. O tobě : Buď z okresu Chrudim, nebo aspoň z Pardubického kraje. Mám své chyby, ale mám se rád. Proto bych chtěl, abys mě brala takového jaký jsem a neměnila mě (jsem na to bohužel už díky svoji společnosti vyloženě alergický).Neboj se, upřednostňuji spíše osobnost, ale kdybys měla od přírody blonďaté vlasy, měla bys určitě velké plus. Společné zájmy či povaha budou určitě fajn, lépe se poznáme. Rozhodně si rozumím více s extroverty než s introverty, ale snažím se rozumět si s každým člověkem. Těším se na tebe :)

Seznámit se
pivson
pivson

Muž, 30 let, Brno

Seznámit se
martin125
martin125

Muž, 29 let, Žďár nad Sázavou
Ahoj hledám holku která má ráda zábavu, sport a přírodu.

Seznámit se
mladik17
mladik17

Muž, 18 let, Praha
Jsem mladý klučina který hledá nějaké povyrazeni a možná i něco víc :P neboj se napsat.

Seznámit se