REGISTRACE ZDARMA

ChSpring

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

tommy81
tommy81

Muž, 42 let, Litoměřice
Rád poznám sympatickou ženu, která by se mnou ráda trávila společný čas a třeba i něco víc. Foto nemám problém poslat soukromě :)

Seznámit se
mamora
mamora

Muž, 52 let, Litoměřice
Najde se sympatická, energická,kreativní žena s vyřešenou minulostí a podobnými zájmy na vážný vztah, co by ráda bydlela se mnou nedaleko města na v domku vesnici? Nehledám služku, ani sponzorku, ale kamarádku,patrnerku,časem možná i manželku na výlety do přírody, hrady,zámky,houbaření,koupání,pěší turistiku,trochu kolo,péče o zahradu,květiny,popřípadě i zvířata,ale taktéž třeba posezení pod hvězdnou oblohou, či u ohýnku.

Seznámit se
Pitrss34
Pitrss34

Muž, 46 let, Litoměřice
Každý mě musí poznát sám. Pokud jsem tě zaujal napíš na skype: Pitrss12 budu rád když se ozveš!!...............Ve dvou je život veselejší :) ...a mně ta druhá polovička chybí :(

Seznámit se
35breta
35breta

Muž, 50 let, Litoměřice
najdu? jsem svobodný a rad poznam nejakou mamču zatim na přatelsky vztah děti nemam ale nevadi mi

Seznámit se
darius12
darius12

Muž, 31 let, Litoměřice
Hledám ženu na vážný vztah aby Bi mě trochu zaučení jsem trochu neskušený

Seznámit se
david6571
david6571

Muž, 43 let, Litoměřice
Hledám spřízněnou duši.

Seznámit se
Jarudax
Jarudax

Muž, 45 let, Litoměřice
Ahoj touto cestou hledam milou a uprimnou zenu,kamaradku.Jsem uprimny,verny.Mam 12 ctileteho syna ale schazi mi hezke slovo,laska neha a zensky usmev.Mam rad srandu ,vylety,turistiku.

Seznámit se
rendysz
rendysz

Muž, 51 let, Litoměřice
Hledám kamarádku, přítelkyni, vážně. Věk cca 30-35, nesmí vadit, že jsem starší. Rozešla se se mnou žena o 24 let mladší po 15 letech. Samota se zvířaty (mám dva psy Fila Brasileiro) je ze začátku fajn, později chybí hřejivé slovo, společný úsměv, pohlazení. Bydlím v rodinném domku se zahradou v Libochovicích. Nikoho tu neznám, jsem tu krátce, přestěhoval jsem se z Prahy. Věk neuvádím, psychicky a fyzicky tak na 40 :)

Seznámit se