Můj inzerát < >
Jsi milá a bereš život nad věcí, nerozčilují Tě maličkosti a díváš se na svět s úsměvem, i když je pod mrakem? Pak hledám možná Tebe :-).
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 53 let |
Jsi milá a bereš život nad věcí, nerozčilují Tě maličkosti a díváš se na svět s úsměvem, i když je pod mrakem? Pak hledám možná Tebe :-).
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 53 let |
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ano, mám 22 Cm. péro a hladám IBA ŽENU. Ak Ti to vadí, to je Tvoj problém. Fascinujú ma dámy od 43+. Snívam o dáme 50+. Češky a Moraváčky sa ale aj tak nevedia milovať. Za 12 týždňov som schudol o 10 Kg. Bez se.u. Chceš schudnúť? Aby kolegyne a známe závideli? Žiadne diéty, žiadne velké zmeny. Chceš? Prídi si pre radu. Už je kveten, budem viac na rybách, buduci mesiac už celé noci. Keď niečo chceš, napíš mi hneď teraz. Rád líbám dámske kozenky /malé, velké, špicaté, ovisnuté/ a milujem klitoris na konci jazyka. Slobodná, rozvedená, vdaná, vdova. Dámske Kg. naviac a neplodnosť majú plus. Nieje to ale podmienka. Volám sa peter. Chceš úlet, zmenu? Prijeť na víkend, na týden. Keď tu niesom, tak som na rybách, /internet v mobile nechcem, lebo to zdržuje/, alebo spím. Očkovaný proti kokorune niesom a nebudem. Kokorunu som nemal, ani keď mala bývalá tú chrípku. A to som jej denne lízal bobra. Priamo poviem, na čo myslím. Hladám jednu jedinú dámu. Petr.
Muž, 50 let, Jihomoravský
pečující, upřímný, aktivní muž, sportovní postavy, hledá někoho ským by mu bylo dobře a naopak.
Muž, 59 let, Jihomoravský
Hledám ženu 45-58 na vážny stav mam rad přirodu a zvyřata domací kutil
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
Muž, 55 let, Jihomoravský
Ahoj, hledám fajn parťačku na společné chvíle , smích i klidné večery. Jsem pohodový, upřímný a mám rád přírodu, filmy a dobré jídlo
Pokud máš podobné hodnoty a chuť něco budovat ozvi se.
Muž, 55 let, Jihomoravský
Jsem rozvedený pohodář, otec dvou dcer. Touto cestou hledám vyrovnanou a pohodovou kamarádku - přítelkyni.
Muž, 53 let, Jihomoravský
z nedostatku příležitosti hledám ženu,kamarádku pro společné chvíle
Muž, 51 let, Jihomoravský
Hledám normální ženskou která chce mít klid a pohodu plnou smíchu. Hlavně ať nelže .