Můj inzerát < >
ahoj takže simpaták ...
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 40 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | přátelství |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
ahoj takže simpaták ...
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 40 let |
| Mám zájem o: | přátelství |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
Muž, 38 let, Praha
jsem jednoduchy chlap a hledam jednoduchy vztah.. partacku na sport, nebo na vylet, nebo na hezky vecer u vina, u filmu nebo deskovky..
Muž, 33 let, Praha
Ahoj jsem Martin Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval?
Jsem 23 let, sympatický, svobodný, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije.
Miluji večerní procházky, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem Vltavy. A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením hezkého dne.
Muž, 43 let, Praha
Dáme kafe, popovídáme a pak se uvidí, jestli příště dáme další.
Muž, 47 let, Praha
Hledám ženu, se kterou budu moci sdílet svůj život a radovat se z každého nového dne v její společnosti
Muž, 29 let, Praha
Ahoj jsem svobodný otec 3 letého kluka. Hledám někoho komu můžu věřit v každé situaci a hlavně v komunikaci. Miluju přírodu a výlety. Hledám někoho s kým bych mohl poznávat nové věci a zároveň založí i novou rodinu.