Další podobné profily
uzit
Muž, 55 let, Jihomoravský
Hledam jen to co ostatni a vim,ze ke stesti nevedou zkratky.
pepanekpepanku
Muž, 67 let, Vysočina
Tak opravdu nevim !!! Ale když vidím že většina hledá partnerka či partnerku s věkovým rozdílem 10 let a často i víc tak pochybuji že zde hledáme partnery na zbytek života, omlouvám se všem kteří to myslí vážně. Děkuji.
frantisek37
Muž, 18 let, Olomoucký
Ahoj, jsem sám. Rád bych poznal protějšek , vždy jsem si rozuměl s lidmi o pár let napřed. Věk je jen číslo. Rád poznám ženu o pár let starší než já
22cmpetr
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ano, mám 22 Cm. péro, rád Ti denne pobozkám prsa a vylízem bobra. Fascinujú ma dámy od 48+. Som priamy. Potom, keď už budeš mať ovisnuté prsa a nebudeš moct mať deti, budem Ťa milovať ešte viac. Ak to máš, tak máš plus. Češky a Moraváčky sú buď jeptišky, lesby, a aj tak sa nevedia milovať. Bývam 50 Km. od Breclavi, na slovensku. Rád líbám dámske kozenky /malé, velké, špicaté, ovisnuté/ a milujem klitoris na konci jazyka. Slobodná, rozvedená, vdaná, vdova. Dámska nadváha má plus. Nieje to ale podmienka. Volám sa peter. Keď tu niesom, tak som na rybách, /internet v mobile nechcem, lebo to zdržuje/, alebo spím. Priamo poviem, na čo myslím. Hladám jednu jedinú dámu už navždy. Petr.
sedric68
Muž, 57 let, Olomoucký
Jsem mladej rocker ve starý kůži... :)
Hudba je jistota. Rock a metal mě provází většinu života. Nejčastěji mě najdeš někde mezi pódiem a zákulisím – zastupuju kapely, tvořím merch, podílím se na organizaci koncertů v klubech i pod širým nebem. Někdy jde o čistou energii, jindy o benefiční akci s hlubším smyslem.
Přes den správce sportovní haly. Spíš tichá síla než hlučný hrdina.
Sportovec nejsem, ale držím se. Postava normální, ruce pracující, pohled klidný.
Mám dvě dospělé děti a jsem děda. Život mi už něco dal i vzal. Dlouho žiju sám (s dospělou dcerou). Papírově ještě nejsem rozvedený, ale některé kapitoly se uzavírají dřív v srdci než na úřadě.
Takže, minulost mám vyřešenou a hledím dopředu...
Hledám ženu, která se nebojí života. Nemusíš mít koženou bundu a milovat metal, ale měla bys mít vlastní názor, jiskru v oku a chuť něco zažít.
Hledám parťačku – na koncert, na pivo po akci, na ticho doma i na bláznivé plány.
Žádné hry, žádné drama. Upřímnost, respekt a chemie.
Jestli ti nevadí trocha hluku, trocha svobody a chlap, co si stojí za tím, co dělá… napiš.
Život v padesáti nekončí, někdy teprve začíná!