Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 58 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství, nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Počet dětí: | 2 |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 58 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství, nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Počet dětí: | 2 |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 49 let, Karlovarský
hledám partnera, miluji výlety, přírodu,smich, ale i zasněné mlčení u ohně
Žena, 68 let, Karlovarský
Ráda bych se seznámila s mužem,který též hledá přítelkyni,která je již delší dobu z nedostatku příležitosti sama,Jsem společenská,veselá,pohodová,miluji přírodu,malování, Jsem 66letá,blondýna,stř.postavy., bydlim v Karlovych Varech.Budu ráda,jestli mi odpovíte.Muži přiměřeného věku, mladší, prosím nepište,pouze Karlovy Vary.