Další podobné profily
daniel135
Muž, 45 let, České Budějovice
Ahoj jsem Daniel 45 let rád sportuji ,baví mě jízda autem .rád bych poznal simpaticko ženu ,líbí se mi ženy mladší i starší .nezáleží mi na věku ale simpatii.od 30 -65 let .každá žena má v sobě sexypil.rad vás poznám .děkuji Daniel 776499017 mám i WhatsApp
ledva
Muž, 46 let, Praha
Nejsem tu často a proto odpovidejte na mail [email protected] . _______________________ Tady je to nepřehledné.
Hledám Jiskru v kupce sena a co bude dál se uvidí :). A ta Jiskra by měla mít aspoň trochu zapálení pro sport (kolo) a přírodu (mám rád východ/západ slunce na vrcholu kopce). Sám sebe vnímám asi jako upřímného, veselého kluka, co se nebojí srandy.
Jsem pohodář (žádný extrémista) = kochat se a nehrotit :)
A těch fotek se nebojte. Také mám rád pohodu a relax. S batohem chodím jen občas
Není nic hezčího než usměvavá holka
Tímto vás zdraví
Marek
radek820
Muž, 43 let, Hradec Králové
Hledám nějakou holku na trávení společného volného času například procházky,kolo, koloběžka,výlety.A časem se uvidí jak to bude pokračovat.
majpo43
Muž, 43 let, Břeclav
Neuspejem, ako vždy. Zvykol som si. HLADÁM ŽENU. Teba. Poďme spolu životom. Mám domek, zahrádku, slépky. Žijem na venkove. Ak máš Kg. naviac, budem rád. Roky po 40, 50 majú +. Nieje to podmienka. Ak tu niesom, tak som v práci. V práci robím, nemám čas na internet, telefón. Chodím do práce 6 dní v týždni. Rád bozkávam ženské prsa. Moja slabosť je, že poviem, píšem pravdu priamo. Od 22. 3. 2023 nefajčím. Už je to cez 2.5 roka. Tvoje fajčenie mi nevadí. Hladám jednu jedinú ženu. Rozvedenú, slobodnú, vdovu. Peter
mira92
Muž, 33 let, Nymburk
Ahojky hledám kamarádku na pěkné, nudné, zábavné i intimní chvíle. Pokud by ses chtěla poznat, rád si nejdříve vyměním pár písmenek.