Další podobné profily

milik6
Muž, 49 let, Plzeň
Ženu s kterou budu mít společné aktivity a radost ze života... :-)

solnicka
Muž, 30 let, Olomouc
Ahoj, je mi 30let a hledám sympatickou slečnu v přiměřeném věku z Olomouce a blízkého okolí pro vážný vztah. Najde se ještě v dnešní hektické době slečna, se kterou si budeme rozumět a budeme mít společné zájmy a koníčky: cestovaní, cyklistika, sport, hudba, koncerty, historie atd.) Mám zájem pouze o upřímnou, naslouchající, milující, věrnou ženou, která umí dávat najevo svoje city a lásku.

samuel57
Muž, 53 let, Praha
Jsem čestný muž se smyslem pro humor, toužím po lásce, zábavě a dlouhodobém vztahu. Nezáleží mi na rase, barvě pleti ani věku, protože láska nezná věkové bariéry. Chci potkat dobrou ženu, která sdílí mé zájmy a hodnoty, dobrou ženu, jejíž srdce je plné lásky se zdravým zájmem a která chce něco vážného.

davca75
Muž, 50 let, Olomouc
Chtěl bych zde najít ženu se stejnými zájmy, která také nechce být sama a touží mít někoho, s kým by ráda trávila svůj volný čas a byla šťastná. Hledám sympatickou, štíhlou ženu, která má ráda přírodu, dobrodružství, cestování a klidně na několik dní vymění hotelový pokoj za obytnou dodávku.

mmirous
Muž, 45 let, Valašské Meziříčí
Kutil Míra hledá milou a veselou ženštinu na užívání si života. Co nebojí se výletů a piva na horách.