Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 42 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám holku na vážný vztah jsem v životě moc zklamaný.
Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou .
Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším
Muž, 52 let, Středočeský
Hledám vztah baví mě sport koně a práce rád jezdim autem občas kino
Muž, 39 let, Středočeský
Hledám dívku k vážnému seznámení. Dívku, která ví, co od života chce, inteligentní a spolehlivou. Já jsem normální kluk co neúspěšně hledá tu pravou, tak to nakonec zkouším i tady, věřím, že už tě najdu.