Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 40 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 57 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 40 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 57 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 36 let, Moravskoslezský
Kafe, knížky, smysluplné večery.
Nesnáším přetvářku, miluju upřímnost.
Chci vztah, kde se dva lidi podrží.
Buď můj přístav, já budu tvůj. ⚓
Žena, 35 let, Moravskoslezský
Přátelství...Lokalita Bruntálský kraj a Olomoucký kraj
Žena, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky,pohodová,milá,hodná obyčejná ženská hledá spřízněnou dušičku.Buď prozatím kamarád a dál se uvidí;)
Žena, 36 let, Moravskoslezský
I'm a kind and living woman who admires good things in life.