REGISTRACE ZDARMA
Drake999 47
Foto 1
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Hledám fajn protějšek pro společné chvíle, prostě pohodářku do pohody i nepohody.

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Středočeský
Věk:47 let
Podrobnosti
Mám zájem o:nevím, ještě uvidíme ;-)
Vzdělání:vyučen
Moje postava:střední
Výška:178 cm
Rodinný stav:svobodný/á
Počet dětí:0
Děti do budoucna:jednou určitě chci mít
Kouření:jsem pravidelný kuřák
Alkohol:příležitostně
V co věřím:v osud
Oblíbené aktivity
  • chodím rád/a do kina
  • baví mě procházky v přírodě
  • cestování je moje láska
  • zajímá mě věda

Rád trávím čas s přáteli, něco hodit na gril, popít a pokecat.

Moje povaha
  • klidná
  • tolerantní
  • dobrodružná
  • pohodářská
  • samotářská
  • obětavá
  • spolehlivá
  • věrná
  • diplomatická
  • naslouchavá
Ideální partner
Hledám:ženu
Orientace:heterosexuální
O jaký vztah by měl mít zájem:
  • nevím, ještě uvidíme ;-)
Rodinný stav:svobodný/á
Děti do budoucna:jednou určitě chci mít
Alkohol:dá si jen výjimečně
Povaha ideálního partnera:
  • klidná
  • romantická
  • tolerantní
  • otevřená
  • dobrodružná
  • pohodářská
  • obětavá
  • spolehlivá
  • věrná
  • naslouchavá
Přeji si, aby můj partner/ka byl/a:Prostě normální slečna co si na nic nehraje. No a je spíš pro život v menším městě nebo i na vesnici. Ideálně pokud trávíš ráda čas i jinak, než v hospodě a po zábavách. Ráda se zajedeš někam podívat, projít se, dát kino, ale také ráda třeba proležíš večer v pelíšku. Prostě pro život na pohodu.
Kam na rande?

Třeba se jít někam projít a pak posedět u kafe, či u večeře.

Co rád/a čtu
Literatura:
  • Deník
Jiné:Noviny různé, nic si nekupuji pravidelně.
Oblíbená hudba
Oblíbená hudba:
  • pop
  • rock
  • techno
  • taneční hudba
Oblíbený zpěvák/skupina:Rád si poslechnu zajímavou hudbu různých žánrů, hudbu poslouchám hlavně v autě.
Intimnosti
Vztah k sexu:velmi rád/a
Zkušenosti:akorát
Co mám v sexu rád/a:Pokud tě to zajímá, stačí se zeptat ;)
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

suv
suv

Muž, 40 let, Středočeský
Ahoj jsem normální chlap a hledám ženu nejlépe na celý život, ale nebráním se občasným schůzkám jít na rande a podobně.Rád chodím na ryby,houby atd.

Seznámit se
martos10
martos10

Muž, 54 let, Středočeský
Hledám starší ženu, na občasný nezávazný mazlení.

Seznámit se
Joker79
Joker79

Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou . Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším

Seznámit se
jiri48
jiri48

Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám holku na vážný vztah jsem v životě moc zklamaný.

Seznámit se
pukkup
pukkup

Muž, 55 let, Středočeský
Hledám s přízněnou duši jako já.

Seznámit se
danbernxx
danbernxx

Muž, 38 let, Středočeský
„Hledám jehlu v kupce sena nebo stéblo v kupce jehel? Nevím. Hledám prostě TEBE!“

Seznámit se
avestan
avestan

Muž, 52 let, Středočeský
Hledám vztah baví mě sport koně a práce rád jezdim autem občas kino

Seznámit se
22_petr
22_petr

Muž, 49 let, Středočeský
Pohodový, se smyslem pro humor, organizační typ. Rád se rekreačně projedu na kole, na lyžích, v kánoi, zaplavu si, zahraju si tenis, pingpong, minigolf. Rád zajdu do divadla, na film, na koncert, na prohlídku hradu/zámku, na zajímavou výstavu. Užiju si diskotékový bar i zapadlou čajovnu. Rád se podívám na scifi, detektivku, romantickou komedii i vtipný animák. K práci, k jízdě autem, nebo jen tak k poflakování na gauči si pustím oblíbenou audio detektivku, nebo podle nálady folk, swing, šanson, latinu. Se spacákem v báglu a s kytarou v ruce se občas rád toulám po skalních městech v Čechách i na Moravě. Už jsem ale viděl i Baltské, Černé a Středozemní moře. Práce v Praze, život na vesnici skoro na samém východním okraji středních čech. Na zahradě tři kočky a v domě polovinu týdne dva samostatní puberťáci, co už mě téměř nepotřebujou. Na cestě životem jsem nabral praktickou mysl a organizační schopnosti, ale naštěstí nepoztrácel romantickou duši a smysl pro humor. Vážně beru vztahy, nikoli sebe. Hledám milou osůbku, která potřebuje a umí projevit svoje city i to, že se jí něco nelíbí. A obojí udělá hned, nebo se o to alespoň pokouší, místo aby očekávala, že to na ní bude poznat. A která bude stát o to se třeba na několik dní sbalit a odjet si užít dobrou muziku na letní festival do Telče, nebo zajímavé filmy na Noir film festival na Křivoklát, nebo se mnou třeba objet na kole kus polského pobřeží Baltu. A nebo si třeba jen povídat večer doma u kafe a dívat se při tom na film, nebo poslouchat nějakou zajímavou audioknížku. Zkrátka žít aktivně ve dvou. Určitě ti nechám prostor i pro tvé vlastní zájmy a aktivity. Ale měli bychom mít i něco společného. A hlavně bychom měli mít oba potřebu se vzájemně potřebovat.

Seznámit se