Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 38 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 38 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 43 let, Praha
Hledám muže,který má mozek v hlavě a nebojí se ho použít. ☺️
Žena, 43 let, Praha
Ráda bych potkala muže, který má jiskru v oku a smysl pro humor pro společné zítřky.
Žena, 44 let, Praha
Máma 2 už větších dětí hledá někoho do pohody i nepohody pro nás 3. Jsem poměrně akční, ale umím i odpočívat. Ráda bych někoho kdo chce opravdu vztah a nechce trávit čas jen dopisováním.
Žena, 46 let, Praha
Ráda poznám upřímného pohodáře, nekuřáka, bez závazků, se smyslem pro humor, který by se mnou sdílel podobné zájmy. Mám ráda přírodu, procházky, výlety.
Žena, 48 let, Praha
Hledám chlapa a dal se uvidí. Kdyby to byl golfista, bylo by to bezva