Něco ve vztazích nevyšlo? Hlavu nahoru, jedeme dál, hlava dole nikomu nesluší :-) Byl by tu pokus pro dva. Člověk je párový tvor a v součtu rovná se dva jde o něco víc než o výhodu pro jednotlivce. Nechceš se přidat:-)? Hledám zdravě optimistický protějšek, nesebestřednou, štihlou ženu pro společný relax, na cesty, hlavně do života, ženu, co chce vytvořit nový vztah se vzájemným respektem a tolerancí, která bude akceptovat, že ze sebe dokážeme dát vše, která chce žít a ne pouze přežívat.
Muž, 57 let, Praha Na vrcholového manažera příliš drsný, na vědce příliš netrpělivý, na mafiána příliš opatrný, na úspěšného investora příliš líný, na lenocha příliš aktivní, na to abych stárnul příliš racionální, na to abych se vyhýbal vztahu se ženou příliš romantický. Snad si jednoho dne konečně vyberu, kým chci být. A nebo taky ne. Blíženci nemusí. :-)
Muž, 53 let, Praha Zralý, pracující a myslící muž. Finančně zabezpečený, společenský, milující cestování a poznávání. Někdy trochu víc pracovně vytížený hledá pro začátek přítelkyni, dál život ukáže
Muž, 56 let, Praha obtížně zařaditelný chlap - hledám nemanipulativní partnerku, která nenosí masky, netahá za sebou stíny a nemá zálibu v dramatech.... Je taková? je jich málo, pro takovou si rád dojedu kamkoliv....
Muž, 70 let, Praha Vetsi cast zivota jsem stravil v cizine, kde jsem studoval a pracoval. Diky tomu mam ted vse co potrebuji az na to nejdulezitejsi - zenu s kterou bych mohl sdilet muj zivot. Hledam aktivni zenu se smyslem pro humor, zenu s kterou bych si mel o cem povidat ale take cestovat a poznavat svet, zenu s kterou bych si rozumel po strance mentalni i fyzicke. Zenu kterou je potesenim obejmout a polibit. Rad nasloucham a debatuji nerad se hadam. Rad jim ale take uvarim. Otazky? Napis prosim s fotem! Petr
Muž, 54 let, Praha Hodně věřím na první dojem a co se vyvine dál - uvidíme ... nenacházím aktuálně ve svých kruzích spřízněnou duši, o kterou bych si mohl pečovat, užívat s ní společné chvíle a snažil se ji činit šťastnou. Tvoje děti jsou spíš bonus než překážka :-)